06.11.2018. a toimuval veebiseminaril räägib Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat Epp Lumiste sellest, mida pidada meeles piiriülese töötamise puhul.

Järjest rohkem ettevõtjaid seisavad silmitsi piiriüleste töösuhetega, kas saates töötajaid tööle välisriiki või palgates välismaalasi Eestisse tööd tegema. Arvestades tööjõukriisi, on üha enam aktuaalne ka välismaalaste palkamine. Ettevõtjatele on oluline teada piiriülese tööõigusega kaasnevaid maksustamise reegleid ning muid piiriülese töösuhtega kaasnevaid küsimusi.

Veebiseminaril saavad vastuse järgmised küsimused:

– Millele pöörata tähelepanu kui sõlmida töösuhe Eesti töötajaga, kelle peamine töökoht on välismaal?

– Millised on välismaalaste palkamise ohud ja eelised? Mida teha kui piirmäär on täitunud?

Veebiseminar toimub 06.11.2018. a koolitusettevõtte Addenda veebiseminari keskkonnas kell 10.00-11.30. Osaleda saab mugavalt interneti vahendusel kas töökohas, kodus või mujal sobivas kohas.

Koolituse sihtrühmaks on eelkõige tööandjad ning tööandjate esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, raamatupidajad ja teised personaliküsimuste eest vastutavad isikud.

Registreerimine veebiseminarile ja lisainfo on leitav Addenda koduleheküljelt: https://addenda.ee/meelespea-piiriulese-tootamise-jaoks-06-11-2018

Küsimuste korral saab ühendust võtta Eppuga e-posti teel epp@alternalaw.ee või helistades telefonil 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee