Advokaadibüroo ALTERNA partner Siret Siilbek astub lektorina üles veebiseminaril „Ehituse töövõtulepingute üldtingimused (ETÜ 2013)“.

Käesoleva aasta mais avaldas Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium uued ehituste töövõtulepingute üldtingimused. Veebiseminaril tuleb juttu eelkõige sellest, milliseid regulatsioone sellega kehtestatakse. Tagamaks paremat ülevaadet, tehakse muuhulgas võrdlevat analüüsi ka seaduse sätetega. Käsitletakse nõudeid töö kvaliteedile ning puuduseid töös, garantii ning tellijale antavateid tagatisi, muudatus- ning lisatöid, töö üleandmist tellijale ning tähtajaga hilinemise tagajärgi, intellektuaalset omandist ehituslepingutes, lepingu peatamise ning ühepoolse lõpetamise regulatsiooni.

Koolitus toimub 15. novembril 2013 kell 10:00-12:00 veebikeskkonnas, mistõttu saab seda arvuti vahendusel jälgida oma töökohal, kodus või mujal sobivas kohas.

Koolitusele registreerimine on veel avatud.

Täiendavat teavet koolituse kohta saab koolitusfirma Addenda kodulehelt või võttes ühendust Siretiga e-posti aadressil siret@alternalaw.ee või telefoni teel 52 63 981.

Advokaadibüroo ALTERNA, www.alternalaw.ee