15. septembril 2016. a viib Advokaadibüroo ALTERNA partner ja vandeadvokaat Annika Vait läbi veebiseminari, kus käsitletakse võla käitlustasude, viiviste ja arvete tasumise tähtaegadega seonduvat. Lühidalt käsitletakse ka maksekäsu kiirmenetluse avalduse esitamist.  

Advokaadibüroo ALTERNA partner ja vandeadvokaat Annika annab veebiseminaril ülevaate võlgade sissenõudmise seaduslikust regulatsioonist võla sissenõudmiskulude (nn võla käitlustasu) ning erinevat liiki viiviste osas. Lisaks käsitletakse arvete maksetähtaegadele kehtivaid reegleid ning tehakse lühiülevaade sellest, millal on võimalik võla sissenõudmiseks esitada kohtule maksekäsu kiirmenetluse avaldus.

Veebiseminar toimub 15. septembril 2016. a koolitusettevõtte Addenda veebiseminari keskkonnas kell 14.00-15.30. Koolitust on võimalik jälgida interneti vahendusel oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

Rohkem teavet leiab meie hea koostööpartneri Addenda kodulehelt http://addenda.ee/veebiseminar-vola-kaitlustasud-viivised-ja-arvete-tasumise-tahtajad-15-09-16

Küsimuste korral saab ühendust võtta Annikaga e-posti teel annika@alternalaw.ee või helistades 680 6850.

 

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee