Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat Epp Lumiste annab veebiseminaril ülevaate kodukontorist ja sellega seonduvate kulude maksustamisest. 

 

Veebiseminar keskendub kodukontori pidamisega seonduvatele maksuõiguslikele aspektidele ning ühtlasi annab praktilisi näpunäiteid võimalike maksuriskide maandamiseks. Veebiseminaril saate vastused küsimustele:

–       Millised varjatud maksuriskid võivad kaasneda tööandja jaoks, kui ta sisustab töötaja kodus ühe ruumi kodukontoriks?

–       Millistel tingimustel saab kodukontori kulud kanda ettevõtte rahaliste vahendite arvelt ning kas kõik kulud on õigustatud?

Veebiseminar toimub 19.aprillil 2017. a koolitusettevõtte Addenda veebiseminari keskkonnas kell 10.00-11.30. Osaleda saab mugavalt interneti vahendusel kas töökohas, kodus või mujal sobivas kohas.

Koolituse sihtrühmaks on eelkõige raamatupidajad, ettevõtete juhid ning loomulikult ka kõik teised, kes tunnevad antud teema vastu huvi.

 

Rohkem informatsiooni koolituse kohta leiate meie hea koostööpartneri koolitusettevõtja Addenda koduleheküljelt http://addenda.ee/veebiseminar-kodukontor-ettevotlus-vs-erisoodustus-19-04-17

Küsimuste korral saab ühendust võtta Eppuga e-posti teel epp@alternalaw.ee või helistades 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee