12. oktoobril 2016. a osaleb ALTERNA partner ja vandeadvokaat Annika Vait lektorina veebiseminaril, kus käsitletakse agendi- ja komisjonilepingu õiguslikke erinevusi ning raamatupidamise- ja maksuprobleeme.

Advokaadibüroo ALTERNA partner ja vandeadvokaat Annika Vait annab veebiseminaril ülevaate, kuidas eristada agendilepingut ja komisjonilepingut teistest teenuse osutamise lepingutest ning agendilepingu ja komisjonilepingu põhitunnustest. Käsitlemist leiavad ka agendilepingu ja komisjonilepingu olulisemad seadusega ettenähtud tingimused ning osalejad saavad juhised, kuidas sobiv lepinguliik valida.

Maksuspetsialist ja vandeaudiitor Tõnis Jakob võrdleb agendi- ja komisjonilepingu maksukäsitlusi ning selgitab, mida tuleks nende lepinguliikide puhul maksukäsitlustega seoses arvestada. Osalejad saavad Tõniselt ka ülevaate agendilepingu ja komisjonilepingu raamatupidamise- ja maksuküsimustest ning probleemidest.

Veebiseminar toimub 12. oktoobril 2016. a koolitusettevõtte Addenda veebiseminari keskkonnas kell 10.00-12.00. Koolitust on võimalik jälgida interneti vahendusel oma töökohal, kodus või mujal Teile mugavas kohas.

Rohkem teavet leiab meie hea koostööpartneri Addenda kodulehelt http://addenda.ee/veebiseminar-agendileping-ja-komisjonileping-maksukysimused-ja-probleemid-12-10-16

Küsimuste korral saab ühendust võtta Annikaga e-posti teel annika@alternalaw.ee või helistades 680 6850.

 

Advokaadibüroo ALTERNA
www.alternalaw.ee