28. oktoobril 2016.a räägib Advokaadibüroo ALTERNA partner Siret Siilbek õiguskaitsevahenditest ehituslepingute näitel ning antakse juhiseid ja soovitusi kohaste õiguskaitsevahendite valimisel ning avalduste ja nõuete koostamiseks.

Siret annab ülevaate seadusest tulenevatest õigustest ning erinevate sanktsioonide rakendamisest ehituslepingute näitel, lähenedes olukorrale nii tellija kui ka töövõtja vaatenurgast.  Käsitletakse nii taganemisavalduse esitamist, kahju hüvitamise, leppetrahvi- ja viivisenõude esitamist kui ka oma kohustuste täitmisest keeldumise õiguse realiseerimist. Samuti käsitletakse töövõtja pandiõigusi ning tellija suhtes rakendatavaid õiguskaitsevahendeid.

Praktilisele õppele keskendunud koolitus toimub 28. oktoobril 2016.a kell 10:00 – 17:15 Addenda koolitusklassis (Tammsaare tee 47, II korrus). Lisandväärtusena saab koolituse läbinud osaleja 6,4 inseneri täiendõppe punkti.

Rohkem teavet leiate meie hea koostööpartneri Addenda koduleheküljelt http://addenda.ee/6iguskaitsevahendid-ehituslepingutes-28-10-16 või võttes ühendust Siretiga e-posti teel siret@alternalaw.ee või helistades numbril 680 6850.

 

Advokaadibüroo ALTERNA
www.alternalaw.ee