Peagi toimub Riigihangete Treff 2018, mis on suunatud uue riigihangete seaduse jõustumisega ilmsiks tulnud kitsaskohtade ja muudatuste analüüsimisele.

Riigihangete Treff toob kokku riigihangete valdkonna spetsialistid – nii hankijad kui pakkujad, juristid, advokaadid, vandeadvokaadid jt. Arutusele tulevad senised arengud riigihangete seaduse jõustumise järel, tutvustatakse uut vaidlustus- ja kohtupraktikat ning käsitletakse erinevaid hankemenetluse aspekte.

Teiste esinejate seas astub Riigihangete Trefil üles ka Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat Epp Lumiste, kes räägib pakkumuste hindamisest, edukaks tunnistamisest ja edukaks tunnistamise otsuse vaidlustamisest. Oma ettekandes jagab Epp nõuandeid, kuidas käituda, kui edukaks tunnistamise otsusest nähtuvalt ei ole pakkumusele omistatud piisavalt punkte või hankija on hinnanud pakkumust pakkujast erineval viisil? Mida silmas pidada edukaks tunnistamise otsuste vaidlustamisel?

Riigihangete Treff toimub 31. mail 2018. a Coca-Cola Plazas, Hobujaama 5, 10151 Tallinn. Koolitusele pääseb kino Hobujaama tänava poolsest uksest.

Rohkem informatsiooni leiab Addenda kodulehelt https://addenda.ee/riigihangete-treff-2018 või võttes ühendust Eppuga e-posti teel epp@alternalaw.ee või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee