Peagi toimub ALTERNA hea koostööpartneri Addenda poolt korraldatav riigihangete konverents, mille teemaks on 01.09.2017. a jõustunud uus riigihangete seadus. Riigihangete valdkonna aasta tippsündmus toob kokku seaduseloojad, Eesti parimad hankevaldkonna advokaadid, juristid ja hankespetsialistid.

Konverentsi eesmärk on anda ülevaade uuest seadusest ja selle olulisematest muudatustest nii hankija kui pakkuja jaoks, võrrelda uut ja vana seadust ning käsitleda aktuaalset kohtupraktikat.

Teiste esinejate hulgas astub riigihangete konverentsil üles ka ALTERNA vandeadvokaat Epp Lumiste, kes annab ülevaate muudatustest pakkumuste hindamisel ja selgitab uue riigihangete seaduse erinevusi võrreldes direktiividega. Lisaks käsitleb Epp ettekande raames erinevaid majanduslikult soodsaima pakkumise hindamiskriteeriume ja jagab väärt soovitusi, kuidas koostada pakkumus, millele omistatakse võimalikult suur punktisumma. 

Riigihangete konverents toimub 31. oktoobril 2017. a Coca-Cola Plazas, Hobujaama 5, 10151 Tallinn. Koolitusele pääseb kino Hobujaama tänava poolsest uksest.

Rohkem informatsiooni saab Addenda koduleheküljelt http://addenda.ee/riigihangete-konverents2017 või võttes ühendust Epp’uga e-posti epp@alternalaw.ee teel või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA
www.alternalaw.ee