7. novembril 2019. a toimub Riigihangete konverents 2019. Riigihangete konverents on aasta suurim riigihangete valdkonna tippsündmus, kus tänavu tuuakse valikuliselt ettekandele seaduse need probleemkohad, mille järgimine nii hankjatelt kui ka pakkujatelt ülimat professionaalsust nõuavad. Käsitletakse aktuaalselt vaidlustuskomisjoni ja kohtupraktikat nii Eestist kui ka Euroopast! 

Konverentsile kogunevad sajad valdkonna tuntumad tegijad – nii hankijad kui pakkujad, juristid, vandeadvokaadid, advokaadid jt! Teiste esinejate seas astub selleaastasel Riigihangete konverentsil üles ka ALTERNA vandeadvokaat Epp Lumiste, kes räägib sellest, kuidas erimenetluses on hankijal suur voli ise otsustamaks, milliseid pakkumusi nõuda ja millele pakkumused peavad vastama, siis praktikas on tekkinud mitmeid põhimõttelisi vaidlusi pakkumuste vastavaks tunnistamise osas. Ettekandes räägib Epp VAKO- ja kohtupraktikas tõusetunud probleemidest, mida uutel hangetel vältida.

Riigihangete konverents toimub 7. novembril 2019. a EUROOPA HOTELL HESTIAS, Paadi 5, Tallinn.

Rohkem informatsiooni konverentsi kohta leiab meie hea koostööpartneri Addenda kodulehelt https://www.addenda.ee/riigihangete-konverents-2019

Advokaadibüroo ALTERNA
www.alternalaw.ee