15. mail 2019. a toimuval koolitusel räägib vandeadvokaat Epp Lumiste korrektse toitlustushanke läbiviimisest.

Koolituse eesmärk on anda hankijale juhised, kuidas paremini läbi viia toitlustushankeid. 

Koolituse raames käiakse läbi peamised tüüpvead, mis peaks aitama vähendada hanke vaidlustamise võimalust ja tagama selle, et hange ka tegelikkuses vastab RHS-i nõuetele. Koolitusel selgitatakse VAKO praktikat ning ühtlasi seda, miks teise hankija dokumentide kopeerimine ei ole tegelikkuses alati hea mõte.

Rohkem informatsiooni leiab Addenda koduleheküljelt https://addenda.ee/korrektse-toitlustushanke-labiviimine-15-05-19 või võttes ühendist Epuga e-posti epp.lumiste@alternalaw.ee või helistades numbril 680 6850.

 

21.mail 2019. a toimuval koolitusel räägib vandeadvokaat ja partner Siret Siilbek õiguskaitsevahenditest ehituslepingutes.

Siret annab koolitusel ülevaate sellest, kuidas rakendada erinevaid sanktsioone ja kasutada lepingust ning seadusest tulenevaid õigusi ehituslepingute näitel. Tihti juhtub, et ehituse pea- või alltöövõtja on teinud töid lepingutingimustele mittevastavalt või olulise viivitusega. Koolitusel räägitakse, mida ja kuidas sellises situatsioonis ette võtta ning seda nii tellija kui töövõtja vaatevinklist.

Rohkem informatsiooni leiab Addenda koduleheküljelt  https://www.addenda.ee/oiguskaitsevahendid-ehituslepingutes-21-05-19 või võttes ühendust Siretiga e-posti siret@alternalaw.ee teel või helistades numbril 680 6850.

 

30.mai 2019. a toimub aga Riigihangetetreff 2019, kus vandeadvokaat Epp Lumiste räägib riigihangete põhjendamatult madala maksumustega pakkumumistest.

Kuidas ja millal peab hankijal tekkima kahtlus, et  pakkumus on põhjendamatult madala maksumusega. Kuidas edukalt läbida hankija teostatavat põhjendamatult madala maksumuse kontrolli. Millega peavad vaidlustajad arvestama VAKOsse pöördumisel?

Rohkem informatsiooni leiab Addenda koduleheküljelt https://www.addenda.ee/riigihangete-treff-2019 või võttes ühendust Epuga e-posti epp.lumiste@alternalaw.ee või helistades numbril 680 6850

 

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee