Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ja partner Siret Siilbek räägib 4. oktoobril 2019. a toimuval ehitusvaldkonna koolitusel vastutusest ehitusobjektil. Koolitust korraldab advokaadibüroo ALTERNA hea koostööpartner Addenda.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade sellest, millise kahju eest ehitamises osalejatest keegi vastutab ning kuidas vastutus jaguneb. Siret selgitab üksikasjalikult nii tellijate vastutust kui ka ehitajate-projekteerijate ja omanikujärelevalve teostajate vastutust ehitusobjektil.

Sellele lisaks tutvustab Siret veel seadusest tulenevaid vastutuse üldprintsiipe, rakendatavaid õiguskaitsevahendeid ja vastutuse eeldusi. Ühtlasi käsitletakse ehitusega seonduvaid erinevaid lepinguliike ning sõlmitavates lepingutes vastutust puudutavaid kokkuleppeid, nende sõlmimise võimalusi ja kehtivust.

Rohkem informatsiooni leiab Addenda koduleheküljelt https://www.addenda.ee/vastutus-ehitusobjektil-04-10-19 või võttes ühendust Siretiga e-posti siret@alternalaw.ee teel või helistades numbril 680 6850.

 

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee