Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ja partner Siret Siilbek räägib 9. aprillil 2019. a toimuval ehitusvaldkonna koolitusel projekteerimislepingu eriküsimustest.

Kuigi projekteerijaga sõlmitakse samuti töövõtuleping, siis tulenevalt töö eripärast on projekteerimisest tulenevale õigussuhtele siiski mitmeid erisusi – muu hulgas seoses autoriõiguste ning projekteerija vastutusega.

Koolitus on suunatud projekteerijatele ning isikutele, kes projekteerimistöid tellivad. Käsitlemisele tulevad nii projekti üleandmise-vastuvõtmise temaatika kui ka autoriõigusega seonduvad probleemid – millised õigused lähevad üle projekti tellijale, millised mitte ning milliseid autoriõiguslikke kokkuleppeid on tellijale ja projekteerijale tarvis. Autoriõiguslikest aspektidest lähtuvalt räägitakse nii projekti korduvkasutuse võimalustest kui ka tellija õigustest hiljem projekti või selle alusel ehitatud ehitist muuta. Käsitlemist leiavad ka PTÜ 2007 ja EKL 2016 põhiprintsiibid.

Koolitus toimub 9. aprill 2019. a Tammsaare Ärikeskuses (A.H. Tammsaare tee 47, Tallinn).
Koolitus toimub ajavahemikus kell 10.00 – 13.15

Koolitust korraldab advokaadibüroo ALTERNA hea koostööpartner Addenda.

Koolituse läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Koolitus annab 3 TP (inseneri täiendõppe punkti).

 

Rohkem informatsiooni leiab Addenda koduleheküljelt https://www.addenda.ee/projekteerimislepingu-erikusimused-09-04-19 või võttes ühendust Siretiga e-posti siret@alternalaw.ee  teel või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee