Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ja partner Siret Siilbek räägib 26. jaanuaril 2018. a toimuval ehitusvaldkonna koolitusel õiguskaitsevahenditest ehituslepingutes.

Siret annab koolitusel ülevaate sellest, kuidas rakendada erinevaid sanktsioone ja kasutada lepingust ning seadusest tulenevaid õigusi ehituslepingute näitel. Tihti juhtub, et ehituse pea- või alltöövõtja on teinud töid lepingutingimustele mittevastavalt või olulise viivitusega. Koolitusel räägitakse, mida ja kuidas sellises situatsioonis ette võtta ning seda nii tellija kui töövõtja vaatevinklist.

Sireti sõnul on tegemist praktilise koolitusega, mille eesmärk on õpetada koolitusel osalejaid valima kohane õiguskaitsevahend ja juhistada neid koostama iseseisvalt korrektselt lihtsamaid avaldusi ning nõudeid. Kindlasti räägitakse olulisematest ehituslepingute täitmisel tekkivatest probleemkohtadest lähtudes nii kohtupraktikast kui seadusandlusest ning juhitakse tähelepanu sagedasematele eksimustele. Koolituse käigus lahendatakse kaasuseid, et räägitu saaks kinnistuda ka praktikas.

Koolitus toimub 26. jaanuaril 2018. a Tammsaare Ärikeskuses asuvas Addenda koolitusklassis II korrusel (Tammsaare tee 47, Tallinn). Koolitus toimub ajavahemikus kell 10.00 – 17.00.

Koolitust korraldab advokaadibüroo ALTERNA hea koostööpartner Addenda. Antud koolituse läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi ja koolitus annab 6,4 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Rohkem informatsiooni leiab Addenda koduleheküljelt https://www.addenda.ee/oiguskaitsevahendid-ehituslepingutes-26-01-18  või võttes ühendust Siretiga e-posti siret@alternalaw.ee teel või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee