Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ja partner Siret Siilbek räägib 31. novembril 2019. a toimuval ehitusvaldkonna koolitusel ehitusgarantiist.

Siret annab koolitusel ülevaate sellest, kuidas on muutunud olukord peale ehitusseadustiku jõustumist ning et enam ei tulene seadusest ehitusgarantii andmise kohustust ega mõistet.

Sireti sõnul on tegemist praktilise koolitusega, kus tulevad käsitlemisele küsimused sellest, mis on üldse ehitusgarantii ja kuidas see tekib. Samuti räägime põhjalikult garantii sisust ning selle alusel tekkivate nõuete realiseerimisest ning nende pareerimise võimalustest. Koolitusse on hõlmatud ka garantiist tulenevate nõuete aegumise küsimused ning erisused nendest lepingutest, mille üheks pooleks on tarbija. Koolituse lõpuosas jagab oma praktilisi kogemusi ehitusgarantiide teemal Nordecon ASi hoonete ehituse direktor, kes toob välja teemakohaseid näiteid ja tutvustab oma kogemusi ning tööpraktikat. Lisaks positiivsetele näidetele toob ta näiteid ka selle kohta, mida on tehtud valesti ja millega need juhtumid toona lõppesid. Annab nõu, kuidas neid vigu vältida.

Koolitus toimub 31. oktoobril 2019. a Tammsaare Ärikeskuses, A.H. Tammsaare tee 47, Tallinn.
Koolitus toimub ajavahemikus kell 10.00 – 12.45

Koolitust korraldab advokaadibüroo ALTERNA hea koostööpartner Addenda.

Rohkem informatsiooni leiab Addenda koduleheküljelt  https://www.addenda.ee/ehitusgarantii-31-10-19 või võttes ühendust Siretiga e-posti siret@alternalaw.ee teel või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee