Meil on hea meel teatada, et advokaadibüroo ALTERNA töövarjuprogrammis osalemise konkurss on avatud! Osalema on oodatud kõik õigusteaduskonnas õppivad tudengid kui ka juba töötavad juristid.

Töövarjuprogramm toimub 7.- 8.06.2023. a ajavahemikel kell 10.00-14.00 Advokaadibüroos ALTERNA (Delta Plaza Ärimajas: Pärnu mnt 141, Tallinn) ning Harju Maakohtus (Lubja 4, Tallinn).

Traditsiooniliselt tutvustame programmis osalevatele noortele advokaadibüroos töötavate juristide ja advokaatide igapäevatööd, pannes noori kaaluma võimalikku karjääri advokaadibüroo meeskonnas. Kuigi senine osalejate tagasiside on olnud väga positiivne, hoiatame ette, et seekord läheb veelgi põnevamaks!

Koostöös Harju Maakohtuga aitame seekord noortel lisaks advokaadibüroo igapäevatööle saada ülevaadet ka kohtumajas toimuvast. Kohtutööst kuulete nii meie advokaatidelt, kuid veelgi täpsemalt Harju Maakohtu süüteovaldkonna kohtunikult ja kohtujuristilt. Pärast tutvustavaid tuure advokaadibüroos ja kohtumajas arutame juristide, advokaadi ja kohtuniku kutsete erinevuste kui ka sarnasuste, miinuste ja plusside üle. Lubame, et arutamist sellel teemal jätkub! Lahendame ühiselt ka nn päriselulist kohtuvaidluse kaasust ning huvilised saavad tulevikus osaleda ka kohtuistungitel.

Kas kaaluksid enda karjääri advokaadibüroos või kohtumajas? Kas juristi, advokaadi või hoopis kohtunikuna? Kas tahaksid nende ametite ja töö kohta rohkem teada saada? Kui jah, siis kandideeri meie konkursil!

Saada vabas vormis enda lühitutvustus ja kokkuvõtlik põhjendus, miks Sa tahad meie töövarju programmis osaleda. Ootame osalemissoove aadressile info@alternalaw.ee hiljemalt 17.05.2023.a.

Konkursi võitjatega võtame eraldi ühendust. Ühendust võttes saadame ka täpse ajakava.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee