Lähiajal on tulemas „Ehitusgarantii“ ning „Kuidas ennetada vaidlusi alltöövõtjatega?“ koolitused. Koolituste lektoriks on ALTERNA vandeadvokaat ja partner Siret Siilbek.

Lisaks on järelkuulatavana ülesse lisatud ALTERNA vandeadvokaat ja partner Annika Vait võlgade sissenõudmise veebikoolitus. Koolitus keskendub sellele, kuidas saaks võlgade tekkimist ennetada ning kuidas võlgnevusi võlgnikelt sisse nõuda enne kohtusse pöördumist. Veebikoolitust saate kuulata: https://seminarid.addenda.ee/p/volgade-sissenoudmine-enne-kohtusse-poordumist

22.09.2021 kell 9.00-11.45 toimuv ehitusgarantii koolitus on suunatud nii tellijatele kui ka töövõtjatele (sh alltöövõtjatele). Käsitletakse põhjalikult garantii sisu ning selle alusel tekkivate nõuete realiseerimist, samuti nendest pareerimise võimalusi. Koolitusse on hõlmatud ka garantiist tulenevate nõuete aegumise küsimused ning erisused nendest lepingutest, mille üheks pooleks on tarbija.

Koolituse lõpuosas jagab oma praktilisi kogemusi ehitusgarantiide teemal Oma Ehitaja AS ehitusdirektor, kes toob teemakohaseid näiteid ning räägib oma kogemustest ja tööpraktikast.

Koolitus annab 2,5 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Rohkem informatsiooni leiab koolitusettevõtte Addenda koduleheküljelt Ehitusgarantii. 2,4 TP – Addenda.

28.09.2021 kell 10.00-11.30 toimuv alltöövõtjate vaidluste koolitus keskendub sellele, kuidas ennetada vaidlusi alltöövõtjatega. Veebiseminaril käsitletakse, kuidas tuleks ennast kõige paremini kindlustada põhjendamatute nõuete vastu ning kuidas vältida lepingu täitmise käigus tekkida võivaid arusaamatusi. Lisaks räägitakse nii kvaliteedinõuete ja muudatustööde kokkulepete vormistamisest kui ka ehituskoosolekul räägitu mõjust lepingu täitmise tingimustele.

Rohkem informatsiooni leiab koolitusettevõtte Addenda koduleheküljelt https://pood.aripaev.ee/veebiseminarkuidas-ennetada-vaidlusi-alltoovotjatega

Soovime kõigile tarkusterohket ja värvikirevat sügist!

 

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee