COVID-19 viiruse levik on lisaks kõigele muule paratamatult avaldanud mõju ka üldisele ettevõtete maksedistsipliinile. Arve tasumise tähtajad on pikenenud ning võlgnevuste sissenõudmine on muutunud paljudele ettevõtetele võrreldes varasemaga oluliselt keerulisemaks.

Juba sel neljapäeval toimub viiviseid ja leppetrahve käsitlev veebiseminar, lektoriks advokaadibüroo ALTERNA partner ja vandeadvokaat Annika Vait.

Koolituse sihtrühmaks on kõik ettevõtete töötajad ja esindajad, kes tegelevad arvete esitamise, võlgade haldamise või võlgade sissenõudmisega. Samuti, kes tegelevad nende protsesside juhtimisega või on vastutavad klientide maksedistsipliini või võlgade sissenõudmise tulemuslikkuse eest. Sealhulgas ettevõtete omanikud ja juhid, projektijuhid, juristid, raamatupidajad, kliendihaldurid, kontrollerid jt.

Veebiseminar toimub 21. jaanuaril 2021 kell 09.00.–10.30. koolitusettevõtte Addenda veebikeskkonnas. Osaleda saab mugavalt interneti vahendusel oma arvutis töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

Registreerimine veebiseminarile ja lisainfo on leitav meie hea koostööpartneri Addenda koduleheküljelt: https://www.addenda.ee/koige-olulisem-viiviste-ja-leppetrahvide-noudmisest-21-01-2021

Küsimuste korral saab ühendust võtta Annikaga e-posti teel annika@alternalaw.ee või telefonil +372 51 00 726.

 

 

Advokaadibüroo ALTERNA

 

www.alternalaw.ee