15. novembril 2018. a toimub taas finants- ja raamatupidamise valdkonna suursündmus Finantstreff, mis keskendub sel aastal aktuaalsetele maksumuudatustele, raamatupidamisvaldkonna muudatustele ja eesseisvale majandusaasta aruandele.

Finantstrefil esinevad oma ala spetsialistid (audiitorid, maksuspetsialistid, juristid jt). Teiste esinejate seas astub selleaastasel Finantstrefil üles ka ALTERNA vandeadvokaat Epp Lumiste, kes räägib sellest, mida peab raamatupidaja teadma töölepingu sõlmimisest, muutmisest ja lõpetamisest.

Ettekandes annab Epp ülevaate, kuidas töölepingut sõlmida (milliseid andmeid küsida, mida soovitada töötajal teha jms) ja kuidas sõlmitud tööleping korrektselt lõpetada. Ta toob elulisi näiteid, kus ebakorrektse töölepingu lõpetamise korral on töötaja pöördunud kahju hüvitamise nõudega töövaidluskomisjoni.

Finantstreff toimub 15. novembril 2018. a Coca-Cola Plazas, Hobujaama 5, 10151 Tallinn. Koolitusele pääseb kino Hobujaama tänava poolsest uksest.

Rohkem informatsiooni konverentsi kohta leiab Addenda kodulehelt https://www.addenda.ee/finantstreff-2018 või võttes ühendust Eppuga e-posti teel epp@alternalaw.ee või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee