Juba 02. novembril 2017. a toimub FinantsTreff 2017, mis on finants- ja raamatupidamise valdkonna suursündmus. Advokaadibüroo ALTERNA hea koostööpartneri Addenda poolt korraldatava finantsmaailma tutvustava konverentsi keskmes on raamatupidamise valdkonda ees ootavad muudatused ja eesseisev majandusaasta aruanne. Jagatakse väärtuslikke nõuandeid nii juriidilistes kui raamatupidamislikes küsimustes. 

FinantsTreffil osalevad ettekannetega oma ala spetsialistid (Maksu- ja Tolliameti esindajad, juristid ja audiitorid). Teiste hulgas esineb ka Advokaadibüroo ALTERNA maksuõiguse advokaat Epp Lumiste. Kuivõrd viimasel ajal on põletavaks küsimuseks võõrtööjõu kasutamine, siis vandeadvokaat Epp Lumiste annab ülevaate võõrtööjõu maksustamisega seonduvatest küsimustest. Samuti räägib Epp sellest, kuidas maksutatakse renditööd ning millised varjatud ohud võivad tööandjat varitseda. 

FinantsTreff 2017 toimub 02. novembril 2017. a Coca-Cola Plazas, Hobujaama 5, 10151 Tallinn. Koolitusele pääseb kino Hobujaama tänava poolsest uksest. 

Rohkem informatsiooni saab Addenda koduleheküljelt http://addenda.ee/finantstreff-2017 või võttes ühendust Epp’uga e-posti epp@alternalaw.ee teel või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA
www.alternalaw.ee