ALTERNA vandeadvokaat ja partner Annika Vait kirjutab viimases õigusblogipostituses, et ettevõtjaportaalis ühingut asutades saab ühtlasi registreerida ka töötajad ja käibemaksukohustuse.

Käesoleva aasta alguses loodi kompaktne teenus, mis võimaldab ettevõtjaportaalis äriühingut asutades loodav isik samas keskkonnas kohe ka käibemaksukohuslasena registreerida ning ka ühingus tööle asuvad töötajad registreerida. Loomulikult jääb ettevõtjatele paralleelselt võimalus vastavate registreeringute tegemiseks ka Maksu-ja Tolliametis, sh e-maksuameti kaudu. 

Seega saab ettevõtjaportaalis ühingut asutades otsustada, kas asutamise käigus samas keskkonnas ühtlasi kohe ka käibemaksukohustus ja töötajaid registreerida või teha seda hiljem eraldi Maksu-ja Tolliameti kaudu.

Tutvu täismahus blogipostitusega lähemalt meie hea koostööpartneri Addenda koduleheküljel: https://www.addenda.ee/vandeadvokaat-annika-vait-ettevotjaportaalis-uhingu-asutades-saab-uhtlasi-registreerida-ka-tootajad-ja-kaibemaksukohustuse

Postitusega seotud küsimustega saab pöörduda Annika poole kontaktidel annika@alternalaw.ee  või helistades numbril 680 6850.

 

Head lugemist!

 

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee