Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ja partner Siret omanikujärelevalve tasunõudest ehitustööde üle tähtaja venimise olukorras

Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ja partner Siret Siilbek kirjutab, kas omanikujärelevalve teostajal saab olla kehtivat tasunõuet, kui ehitustähtaeg ületab esialgu planeeritut ning omanikujärelevalve on seotud objektiga ette nähtust kauem.

Hiljuti analüüsis seda küsimust Riigikohus oma 23. aprilli 2018. a otsuses nr 2-16-7999, kus leidis, et omanikujärelevalve teostaja, kellega on kokku lepitud järelevalve teostamine konkreetsete ehitusetappide üle, ei saa nõuda isegi ehitusperioodi pikenemisel täiendavat tasu.

Siret annab postituses väärt nõuandeid, kuidas omanikujärelevalve teostaja lepingu sõlmimisel on pooltel võimalik oma riske maandada.

Blogipostitust saad lugeda siit: https://www.addenda.ee/vandeadvokaat-siret-siilbek-omanikujrelevalve-tasunoue-ehitustahtaja-pikendamise-korral

Postitusega seotud küsimustega saab pöörduda Sireti poole kontaktidel siret@alternalaw.ee või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee