Advokaadibüroo ALTERNA kollektiivi jaoks on väga oluline hoida meid ümbritsevat keskkonda, mistõttu osalesime ka sellel aastal järjest enam populaarsust koguvas Digikoristuse projektis.

Digikoristusel on mitmeid häid mõjusid, sellest on kasu nii kliimale kui ka rahakotile. Pilve- ja kettaruumi tühjendamisel vajad vähem  andmemahtu, millega omakorda säästad raha ja energiat. Ühtlasi aitab digikoristus tagada paremat turvalisust, sest teadlik andmete hoidmine ja süstematiseerimine vähendab turvariski ja vähendab ka halduskoormust. Vähem segadust ja müra ehk vajamineva info leidmine on lihtsam ja kiirem. Lisaks eeltoodule on selliselt toimides võimalik oma seadmete eluiga pikendada.

Meie kollektiivi digikoristamise tulemuseks tuli sel aastal 405 kustutatud faili ja 5902 kustutatud e-kirja. Lisaks liikusid meie kodudest ja kontoritest vanad seisma jäänud seadmed Telia kontorisse, kus nad loodetavasti saavad endale uue elu.

Me mõistame, et meie väikese kollektiivi panus ei ole nn suures pildis tähendusrikas, kuid usume, et kui igaüks annab oma väikese panuse, siis koos on võimalik saavutada väga palju. Meie hoolime ning usume, et teised ka hoolivad.

Osale ka Sina iga-aastasel digikoristusel ja anna omapoolne panus digiprügist vabanemiseks!

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee

Täpsemat infot leiad siit