Advokaadibüroo ALTERNA kohtuvaidluste valdkonna juhi, partner Siret Siilbeki juhtimisel esindati edukalt Eventus Ehitus OÜ-d Pärnu Rannastaadioni riigihankes. Pärast 11 kuud kestnud vaidlusi on lõpuks allkirjastatud Pärnu Rannastaadioni ehitusleping.

Parima pakkumuse teinud Eventus Ehitus OÜ võidu üle vaieldi ligi aasta kestnud vaidlusmenetlustes. Menetluse kestel vaieldi nii hanketeates toodud tingimuste tõlgendamise kui ka  vaidlustajate kaebeõiguse piiride üle. Jõustunud kohtuotsusega on leidnud kinnitust nii hankija tegevuse õiguspärasus riigihankemenetluse läbiviimisel kui ka parima pakkuja igakülgne kvalifitseerumine hankel.

Pärnu linnapea Romek Kosenkranius sõnas lepingu sõlmimist kommenteerides: “Meil on hea meel, et lõpuks on ligi 11 kuud kestnud riigihanke vaidlused erinevates kohtuastmetes läbi ja lõpuks saab ehitaja Eventus Ehitus alustada Rannastaadioni ehitustöödega. Staadionist on Pärnus aastaid unistatud, Pärnu linn on valmis panustama koos riigiga kokku üle 6,5 miljoni euro linna esindusstaadioni rajamiseks.”

Staadion koos selle juurde kuuluva uue tribüünihoonega valmivad järgmise aasta juunis. Olemasolev staadionikompleks lammutatakse.

 

Vaata lähemalt Delfist: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/parnu-esindusstaadioni-saaga-sai-viimaks-lopu?id=71615321

Või ERR uudistest: http://uudised.err.ee/v/eesti/3bcc0c10-e7e5-4cb5-8e5e-331a108e9377

 

Täiendavat teavet saab ka Siretilt e-posti aadressil siret@alternalaw.ee.

 

Advokaadibüroo ALTERNA, www.alternalaw.ee