ALTERNA partner ja vandeadvokaat Annika Vait ja vandeadvokaat Epp Lumiste käisid ka sel aastal Rocca Al Mare kooli noortele rääkimas advokaaditööst ning advokaadibüroo pidamisest. Juttu tuli nii advokaatide igapäevatööst, spetsialiseerumisest kui ka advokaaditööga kaasnevast vastutusest. Pikemalt arutleti advokaatidele ja advokaadibüroodele kohalduvatest spetsiifilistest tagatistest ja kohustustest. Eeltooduga seotult räägiti ka advokatuuri toimimise põhimõtetest.

Tundus, et noored mõistsid advokaaditöö põhisisu kui ka advokaadibüroo toimimise põhimõtteid. Muu hulgas seda, et kuigi advokaaditööga võib kaasneda üsna suur töökoormus, on tegemist huvitava, pidevat arengut toetava kui ka igapäevaselt väljakutseid pakkuva alaga. Loodame, et neist nii mõnigi kaalub õppimisvalikute tegemisel õigusteaduskonda astumist. Tunneksime selliste tulevaste noorte kolleegide üle uhkust!

Antud teemaga seotud küsimustega saab pöörduda Annika või Eppu poole kontaktidel annika@alternalaw.ee või epp@alternalaw.ee või helistades numbril 680 6850.

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee