Maailma üks suurim rahvusvaheline advokaadibüroode hindamise väljaanne Legal 500 tunnustas taaskord meie bürood ja advokaate.  

Rahvusvahelises hindamisväljaandes kirjeldati ALTERNA bürood kui erinevates õigusvaldkondades suurepäraseid ja kombineeritud teadmisi ja oskusi omavat meeskonda. Advokaadibürood ALTERNA sai rahvusvahelise tunnustuse kõigis neljas meie põhilises nõustamise valdkonnas:                                                                                                         

  1. Ärinõustamine ja M&A
  2. Kohtuvaidlused
  3. Intellektuaalomandiõigus, infotehnoloogia ja telekommunikatsioon
  4. Kinnisvara ja ehitusõigus     ​         

Lisaks tunnustas rahvusvaheline hindamise väljaanne eraldi ka meie büroos töötavaid advokaate.                                                                              

Büroo partnerit ja vandeadvokaati Annika Vaiti tunnustati nii “Leading Lawyer” kui „Recommended Lawyer“ tiitlitega, hinnates teda Eesti üheks juhtivaks ärinõustamise ja tehingute eksperdiks. Lisaks ärinõustamise ja M&A valdkonnas saadud tunnustustele tunnustati Annikat ka intellektuaalomandiõiguse, infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni valdkonnas.

Büroo partner ja vandeadvokaat Siret Siilbek sai rahvusvahelised tunnustused nii kohtuvaidluste, kinnisvara ja ehitusõiguse kui ka ärinõustamise ja M&A valdkonnas. Siretit iseloomustati kui väga head läbirääkijat, kellel on suurepärased erialased teadmised ja oskused.

ALTERNA advokaati Kati Tamme tunnustati intellektuaalomandiõiguse, infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni valdkonnas.                                                   

Rohkem teavet leiab Legal 500 kodulehelt http://www.legal500.com/c/estonia.

Hindame saadud tunnustusi kõrgelt ning täname oma tublit meeskonda väga hea töö ja suure panuse eest ning oma kliente ja kolleege meeldiva koostöö ja positiivse tagasiside eest! Aitäh teile!

Küsimuste korral saab ühendust võtta Sireti või Annikaga kirjutades neile e-postile siret@alternalaw.ee või annika@alternalaw.ee või helistades telefonil 6806850.

 

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee