24.05.2017.a toimus Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati kokku 56 Eesti ettevõtet. Nende hulka kuulus ka meie büroo.

Advokaadibürood ALTERNA tunnustati hõbetaseme märgisega – saame uhkusega oma eelmisel aastal saadud hõbemärgise välja vahetada uue värske hõbemärgise vastu. Ei saa taaskord jätta rõhutamata, et hindame saadud tunnustust kõrgelt ning täname sellega seoses meie tublit meeskonda ja perekondi ning meie häid kliente ja koostööpartnereid!

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ühendab tuntud ja juhtivaid Eesti ettevõtteid, kes väärtustavad arengut mitmes sfääris:

ü  Looduskeskkond – teadlikkus oma ettevõtte mõjust loodusele on oluline, sest üksikisik saab teha vaid osakese sellest, mille tööstused ja ärisektor suudaksid saavutada luues keskkonnasõbralikuma tegevusplaani.

ü  Sotsiaalne keskkond – ettevõtted ei eksisteeri vaakumis, vaid on alati ümbritsetud kogukondadest, kus leidub nende toodete või teenuste kasutajaid ja arendajaid.

ü  Töökeskkond – töötaja väärtustamine paneb tööd väärtustama. Maailma gigandid, nagu näiteks Google, võlgnevad suure osa oma edust töökeskkonna loomisele, mis seab inimese esikohale.

ü  Turukeskkond – ausus ja läbipaistvus koostöösuhetes tarbijate, tarnijate ja partneritega näitab üles usaldusväärsust nii kohalikul kui rahvusvahelisel turul.

Loe Vastutustundlikust Ettevõtlusest lähemalt  http://www.csr.ee/vastutustundlik-ettevotlus/

Käesoleval aastal tunnustuse saanud ettevõtted leiad Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi koduleheküljelt http://www.csr.ee/2017-aasta-vastutustundlikumad-ettevotted/

 

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee