Advokaadibürooga ALTERNA liitunud vandeadvokaat Epp Lumiste on spetsialiseerunud eelkõige haldus-, maksuõiguse ning riigihangete õigusele. Ta esindab kliente nii kohtutes kui ka kohtuvälistes organites, sh Riigihangete Vaidlustuskomisjonis ja Töövaidluskomisjonis. Lähtuvalt varasemast töökogemusest nõustab Epp kliente igapäevaselt nii eeltoodud valdkondades kui ka võla- ja tööõiguse küsimustes. 

Enne advokaadibürooga ALTERNA liitumist töötas Epp pikaajaliselt advokaadibüroos LEADELL Pilv, kus ta tegeles erinevate tsiviilõiguslike vaidlustega ning klientide esindamisega erinevates tsiviilõiguslikes kohtuvaidlustes, sh tööõigusega seonduvates küsimustes. Varasemalt on Epp töötanud ka Kaitseministeeriumis ja Tallinna Ettevõtlusametis reklaami- ja müügimaksu osakonnas, mis on andnud talle põhjalikud teadmised haldusõigusest, kohalikest ja riiklikest maksudest ning riigihangetest.

Epp on ka Äripäeva Töösuhete käsiraamatu autor ning Rocca Al Mare koolis gümnaasiumi õpilastele loetavas õiguste aluste õppeaines vastutavaks lektoriks.

Tervitame oma uut kolleegi!

Advokaadibüroo Alterna

www.alternalaw.ee