Maailma üks suurimaid rahvusvahelise advokaadibüroode hindamise väljaandeid Legal 500 tunnustas taaskord ALTERNA advokaadibürood ja advokaate.

Rahvusvahelises hindamisväljaandes kirjeldati ALTERNA bürood kui usaldusväärset advokaadibürood, kelle töö on põhjalik ja väga kvaliteetne. Üheks peamiseks tugevuseks peetakse suurepäraseid teadmisi erinevates õigusvaldkondades. Kiideti meie büroo meeskonda, kes pakuvad informatiivseid, põhjalikke ning terviklikke lahendusi.

Advokaadibürood ALTERNA sai rahvusvahelise tunnustuse kõigis neljas meie põhilises nõustamise valdkonnas:
• Ärinõustamine ja M&A
• Kohtuvaidlused
• Intellektuaalomandiõigus, infotehnoloogia ja telekommunikatsioon
• Kinnisvara ja ehitusõigus

Lisaks tunnustas rahvusvaheline hindamise väljaanne eraldi ka meie büroos töötavaid advokaate.

Büroo partnerit ja vandeadvokaati Annika Vaiti tunnustati „Recommended Lawyer“ tiitliga, hinnates teda Eesti üheks juhtivaks ärinõustamise ja tehingute eksperdiks. Lisaks ärinõustamise ja M&A valdkonnas saadud tunnustustele tunnustati Annikat ka intellektuaalomandiõiguse, infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni valdkonnas. Annikat kirjeldati kui täpset ja laialdaste teadmistega advokaati. Lisaks märgiti, et Annika on lahendustele orienteeritud ning leiab oma klientidele ainult parimad lahendused.

Büroo partner ja vandeadvokaat Siret Siilbek sai „Recommended Lawyer“ rahvusvahelised tunnustused nii kohtuvaidluste kui ka kinnisvara ja ehitusõiguse valdkonnas. Siretit iseloomustati kui pühendunut, täpset ning kõrge kvalifikatsiooniga advokaati, kes pakub usaldusväärset ja kõrge kvaliteediga teenust. Lisaks mainiti, et Siret hoiab klienti igal sammul kursil ning jagab oma ausat arvamust.

Rohkem teavet leiab Legal 500 kodulehelt http://www.legal500.com/c/estonia.

Hindame saadud tunnustusi kõrgelt ja täname oma meeskonda väga hea töö ning suure panuse eest. Täname oma kliente ja kolleege meeldiva koostöö ning positiivse tagasiside eest!

Aitäh Teile!

Advokaadibüroo ALTERNA
www.alternalaw.ee