Mainekas rahvusvaheline advokaadibüroode hindamise väljaanne Legal500 tunnustas ka sel aastal nii ALTERNA kõiki põhilisi nõustamise valdkondi kui ka advokaate.

 

Legal500 poolt antavad hinnangud koostatakse aastaülevaate, advokaatidega tehtud intervjuude kui ka kolleegide ja klientide tagasiside pinnalt.

 

Meil on rõõm teatada, et äsja ilmunud 2020. aasta ülevaates on advokaadibürood ALTERNA tunnustatud meie kõigis põhilistes nõustamisvaldkondades:

– Ärinõustamine ja M&A

– Vaidluste lahendamine

– Intellektuaalomandiõigus, infotehnoloogia ja telekommunikatsioon

– Kinnisvara ja ehitusõigus

 

Lisaks pälvisid meie tublid advokaadid „Recommended Lawyer“ tiitlid oma igapäevatöö põhilistes õigusvaldkondades. Seega on ALTERNAs jätkuvalt kõigis neljas põhilises nõustamisvaldkonnas tööd tegemas rahvusvaheliselt tunnustatud advokaadid.

 

Muu hulgas kiideti meie meeskonda nii oma hea sünergia poolest kui ka alati kõrgekvaliteedilise töö eest ka tihedates ajaraamides, meiega olevat tõeline rõõm koostööd teha!

 

Siiras tänu meie klientidele ja kolleegidele meeldiva koostöö ja positiivse tagasiside eest! Hindame saadud tunnustusi jätkuvalt kõrgelt ja täname taaskord oma edukat meeskonda tubli töö ja suure panuse eest!

 

Ühtlasi suured tänud meie klientidele usalduse ja heade sõnade eest! Aina järgmiste saavutusteni!

 

Rohkem infot leiate siit: https://www.legal500.com/c/estonia/

 

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee