Rahvusvaheline advokaadibüroode hindamise väljaanne Legal500 tunnustas taaskord kõiki ALTERNA põhilisi nõustamisvaldkondi kui ka meie advokaate.

Advokaadibüroo ALTERNA pälvis tunnustust meie kõigis põhilistes nõustamisvaldkondades:

– Ärinõustamine ja M&A
– Vaidluste lahendamine
– Intellektuaalomandiõigus, infotehnoloogia ja telekommunikatsioon
– Kinnisvara ja ehitusõigus

Lisaks tunnustas Legal500 väljaanne eraldi ka meie büroos töötavaid vandeadvokaate ja partnereid Annika Vait’i ja Siret Siilbek’i ning vandeadvokaat Epp Lumiste´t.

Ärinõustamise ja M&A valdkonnas pälvisid “Recommended Lawyer” tunnustuse Annika, Siret ja Epp. Annikale omistati lisaks sellele ka “Leading Lawyer” tiitel, millega hinnatakse teda Eesti üheks juhtivaks ärinõustamise ja tehingute eksperdiks, kes näeb alati ka laiemat pilti ja oskab õigeaegselt riske hinnata ja maandada.

Vaidluste lahendamise valdkonnas tunnustati Siretit, Annikat ja Eppu samuti “Recommended Lawyer” tiitlitega. Vaidluste lahendamise meeskonna ja selle juhi Sireti osas toodi esile suurepärasest suhtlemisoskust, Annikat kirjeldati põhjaliku ja ettevalmistatuna ning Eppu iseloomustati tema laialdase kogemuse ning alati parimate lahenduste otsimisele suunitletuna. 

Intellektuaalomandiõiguse, infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni valdkonnas tunnustati mõlemat büroo partnerit ja vandeadvokaati Annikat ja Siretit “Recommended Lawyer” tiitlitega. Tiimi juhti Annikat tunnustati tema kiirete ja põhjalike vastuste ja toetava hoiaku eest, Siretit kiideti alati oma klientidele aja leidmise eest.

Kinnisvara ja ehitusõiguse valdkonnas omistati samuti Siretile ja Annikale “Recommended Lawyer” tiitlid. Meeskonda iseloomustati kui töökat ja pühendunut ning tunnustati suurepärase teenuse pakkumise eest. 

Rohkem teavet leiab Legal500 kodulehelt http://www.legal500.com/c/estonia

Hindame saadud tunnustusi kõrgelt ja täname oma edukat meeskonda tubli töö ja suure panuse eest. Ühtlasi täname oma kliente ja kolleege meeldiva koostöö ja positiivse tagasiside eest! Aitäh teile!

Advokaadibüroo ALTERNA

www.alternalaw.ee