Maksuõigus

ALTERNA nõustab kliente maksualaste aspektide arvestamisel tehingute tegemisel ja struktureerimisel, aga ka maksuvaidlustes.

Peame vajalikuks sageli enda juhitavatesse projektidesse kaasata meie maksuõigusega tegelevad advokaadid, kuna maksualaseid nüansse tuleb arvestada peaaegu kõigi lepingute sõlmimisel ning seda nii rahvusvahelisel kui siseriiklikul tasandil, samuti paljudes jooksvas äritegevuses tekkivate õigusküsimuste lahendamisel.

Lisaks tavapärastele maksuvaidlustele esindab ja nõustab ALTERNA ka juhatuse liikmeid nende vastu suunatud vastutusmenetlustes ja vastutusotsuste vaidlustamisel.

ALTERNA teeb koostööd ühe Eesti suurima maksu- ja raamatupidamise uudistele keskendunud majandusajakirjaga Raamatupidamisuudised (RUP). Meie maksuspetsialist vandeadvokaat Epp Lumiste koostab  RUP-le perioodilisi ülevaateid olulisematest seaduse muudatustest, keskenduses eelkõige maksuõiguse regulatsioonile. Lisaks kirjutavad meie advokaadid ajakirjas aktuaalsetel maksu- ja raamatupidamise teemadel artikleid ja ülevaateid ning vastame ka lugejatel tekkinud maksuõiguse küsimustele.

Valik ALTERNA advokaatide poolt tehtud töödest: