Kinnisvara-, ehitus- ja planeerimisõigus

ALTERNA advokaadid on nõustanud arvukalt erinevaid kinnisvara planeeringute, ehituse ja infrastruktuuri projekte. Samuti oleme aktiivsed kinnisvara-, ehitus- ning planeerimisvaidluste lahendamisel. Kuna Baltikumi kinnisvaraturg on seisakust taastumas ning samas ei soovita korrata buumiaegseid vigu, on tasakaalukas investeerimis- ja arendusprojekt koos pädeva õigusnõustajaga kindlasti võtmeks uuele edule. 

ALTERNA aitab oma kliente kinnisvara ostmisel ja müümisel, kinnisvara finantseerimisel ning koormamisel hüpoteekide ja muude asjaõigustega. Samuti nõustame üüri- ja ehituslepingute ning tagatisdokumentide läbirääkimisel ja vormistamisel. Ühtlasi abistame kliente igapäevaselt planeeringute ja ehituslubadega seotud küsimustes ning aitame neid suhtlemisel ametiasutustega ning vajadusel haldusvaidluste pidamisel. 

Aastatel 2018 - 2020 pälvis ALTERNA maailma suurima advokaadibüroode hindamisväljaande tunnustuse, mille kohaselt on advokaadibüroo ALTERNA'l pühendunud ja töökas meeskond, mis pakub suurepärast teenust. Tiimi juhti Siret Siilbek'i iseloomustab tema punktuaalsus ja usaldusväärsus ning Annika Vait'i tema kiirus ja täpsus.


 

 
 

ALTERNA advokaatide põhilised tegevusvaldkonnad on järgmised:


Valik ALTERNA advokaatide poolt tehtud töödest: